EpiliatoriusEpiliatorius
Moterų  patarimai apie epiliatorius
Daugybei moterų epiliatorius yra nepakeičiamas pagalbininkas, šalinant nepageidaujamus plaukelius. Tačiau, tik tada, kai moki gerai juo naudotis. Kaip geriausia naudotis? Ką mums pataria įvairios moterys? Klausiame jų patarimo ir dalijamės su jumis: paprasta ir kasdienį moterų patirtis apie epiliatorius – kaina pradedant, baigiant nuskausminimo subtilybėmis.

Eglė, 34 metų

Galima sakyti, jau pats mano vardas pasako apie mane šį tą – esu Eglė, o eglės yra spygliuotas augalas. Visada jaučiau tą problemą dėl nepageidaujamų plaukelių. Tačiau parodykite iman tą, kuri niekada nieko panašaus  nesusidūrė? Visoms yra būta susidūrimų su plaukų šalinimu, ir neretai ne kas kitas, o būtent epiliatorius padėjo susitvarkyti su plaukuotumu. Taigi, mano patarimas moterims yra toks: bandykite visas priemones, kol atrasite tą, su kuria galėsite jaustis ramiai ir patikimai. Mano atveju, pasitikėjimą įgavo būtent epiliatorius. 

Kainos, tiek veiksmingumo atžvilgiu. 

Prieš tai bandydavau plaukus šalinti vašku. Ką jūs – tai buvo tikras išbandymas mano vargšėms jautrioms kojelėms. Vaškas kartais nuplėšdavo ne tik plaukelius, bet ir vargšę odą. Vėliau užsisakiau iš teleparduotuvės šį stebuklą – epiliatorius tikrai man padėjo išspręsti daug problemų.

Violeta, 24 metai

Žinau tokį dalyką: šalinti plaukus su skustuvėliu yra tikrai ne man. Kažkada taip prisižaidžiau, kad turėjau dar rimtesnį „jojo“ efektą. Aš tiesiog skutau plaukelius, o šie atauginėjo. Taigi, kai pas mane atsidūrė pirmasis mano saldantis epiliatorius, kojos buvo jau ne kartą matę daug aštrių skustuvo ašmenų. Tai nebuvo gerai, nes plaukai iš tiesų buvo pasidarę daug tankesni ir storesni. Tai tikra tiesa – kuo tu dažniau skuti, tuo atauga tankesni, juodesni ir baisesni. Laimei greitai epiliatorius sutvarkė šią problemą. Man iškart pagerėjo – plaukeliai tapo šviesesni, mažesni, minkštesni. Kai jį naudojau jau du metus, kai kur tiesiog iš vis atsirado zonų, beveik neplaukuotų. Taigi, mano patarimas moterims būtų: jokiu būdu neskuskite plaukelių, nes tapsite tikru miškiniu žmogumi. Geriau iš karto įsigyti tokį daiktą kaip epiliatorius. Kaina („Topo centras“) gali būti labai įvairi, todėl nuoširdžiai manau, jog rasite ir kažką sau geriausiai tinkamo.

Rasa, 38 metai

Aš labiausiai patarti galiu apie tai, ką daryti, kad nevargintų plaukučių įauginėjimas. Kartais ir epiliatorius Braun Silk Epil gali padaryti tokį efektą. Plaukai taps silpnesni ir lengvai įaugs po oda. O paskui teks jaustis ne itin laiminga, kai atsiras pūslės, spuogeliai, pūlinukai, skausmai. Todėl geriau iš karto apsisaugoti ir užkirsti kelią mažiesiems nenaudėliams. Ką daryti? NEsvarbu, ar tavo epiliatorius bikini zonai, ar kojoms, tačiau odą reikėtų labai prižiūrėti. Visų pirma – nuolat ją minkštinti ir drėkinti kremais. O antra – išbandyti gerą pylingą. Jis padės pašalinti negyvas ląsteles ir tokiu būdu tu turėsi iš tiesų švelnią odą, pro kurią lengvai pralįs nauji plaukeliai, o ne užstrigs.

Edita, 27 metų

Man labai baisus dalykas atrodydavo skausmas. Ypač, kai plaukus šalina epiliatorius veidui. Tačiau, galiu nuraminti moteris, kad būdas išgauti tikrai gerą, saugų ir gražų pašalinimą yra. Tereikia jums mielosios naudoti tam tikrą šaldymą. Mano pirmasis epiliatorius philips hp 6572/00 buvo man geras. Tačiau aš visada naudodavau šaldymą. Be to, tiek veidą, tiek kitas vietas, kurias norėdavau padailinti, tepdavau ramunėlių arbatomis. Stebuklus daro eukalipto aliejus, kuris taip puikiai šaldo odą, jog jokie skausmai tampa nebaisūs.

 





Leave a Reply.