EpiliatoriaiEpiliatoriai
Epiliatoriai – tai produktas, leisiantis jums pašalinti nereikalingus plaukelius nuo bet kurios kūno vietos. Yra įvairių dydžio, skirtingumo galingumo epiliatoriai,  kurie jums leis prisitaikyti savo odai patį geriausią šios srities produktą. Dažniausiai epiliatoriai veidui kainuoja apie penkiasdešimt litų ir būna gana kompaktiški. Šie produktai dažniausiai vertinami pagal savo patogumą, efektyvumą ir lengvumą.

Epiliatorius turi būti ne tik efektyvus, tačiau ir kompaktiškas, kad būtų patogu jį vežtis į keliones ar būnant ilgą laiką ne namuose. Žinoma, epiliatoriai kaina yra labai svarbu, kadangi jūs ne visada galite gauti patį geriausią produktą, jei net ir pirksite patį brangiausią. Kai kurios firmos gamina ir pigesnius epiliatorius, kurie yra švelnesni ir nesukelia daug skausmo, tačiau išlieka itin efektyvūs.

Epiliatoriai Philips – vieni iš populiariausių. Yra daugybė Philips epiliatorių, iš kurių tikrai išsirinksite vieną sau patogiausią ir efektyviausią. Dauguma žmonių teigia, kad Philips firmos produktai šiose srityje yra labiausiai pažengę, kadangi šie epiliatoriai turi savybę greitai ir efektyviai epiliuoti, o kojų ar kitos kūno dalies oda liks lygi ir puikiai atrodanti net iki mėnesio ar daugiau. Tiems, kurie ieško tokio epiliatoriaus, kuris galės pašalinti net visus plaukelius nuo pat šaknų, verta pasidomėti Philips firmos depiliatoriais.

Epiliatoriai Braun – tai pat itin populiarūs ir efektyvūs produktai, kurie yra giriami daugybės ekspertų. Negana to, kad itin efektyvi epiliavimo sistema padeda jūsų odai išlikti lygiai ir gražiai itin ilgą laiką. Taigi, galime teigti, kad Braun yra ne ką prastesni šios srities produktai, kadangi taip pat daug vartotojų gerai atsiliepia apie šiuos epiliatorius. Yra ir daugiau svarbių privalumų. Pavyzdžiui Braun epiliatoriai kainos yra visai nedidelės. Taip pat yra galvutė, kuri padeda šalinti net ir sunkiai pašalinamus plaukelius jūsų kūne. Negana to, ya galimybė nusistatyti greitį dviem skirtingais būdais, kad tikrai galėtumėte lengvai ir neskausmingai epiliuoti savo kūną. Dvi greičio nustatymo galimybės garantuos, kad tiek epiliatoriai veidui, tiek bikini zonai bus ir efektyvūs, tiek ir užtikrins maksimalų efektyvumą.
    
Epiliatoriai bikini zonai dažniausiai būna itin švelnūs, tačiau efektas gali neišsilaikyti taip ilgai, kaip kitų vietų panašaus pajėgumo epiliavimo priemonės. Labai svarbu, kad tokį epiliatorių būtų patogu laikyti, todėl nemokamai priduodama speciali rankenėlė. Šios srities epiliatoriai pigiau parduodami internetu. Tuo pačiu verta pasakyti ir tai, kad ši nemokamai prideda galvūtė yra itin higieniška, ją labai lengva plauti.

Kur pigiausia nusipirkti epiliatorių? Šis klausimas pastaruoju metu sulaukia vis didesnio dėmesio, todėl žmonės ieško ne tik įprastose parduotuvėse. Dabar epiliatoriai internetu – itin populiarūs. Ištyrus rinką, paaiškėjo, kad internete šios prekės yra parduodamos net apie dešimt procentų pigiau. Tai reiškia, kad pirkti epiliatorius internetu iš tiesų apsimoka. Vadinasi, jeigu ieškote geriausio santykio tarp kainos ir kokybės, verta pažiūrėti, kas parduodama internete. Yra gausybė buitinės technikos parduotuvių, kurios suteikia itin dideles nuolaidas pirmiesiems pirkiniams internetu. Negana to, yra ir nemažai specializuotų epiliatorių ir depiliatorių parduotuvių, kur galite išvysti dar mažesnes kainas. Žinoma, gali nebent tekti mokėti iš siuntimą iš užsienio šalių, tačiau tai vis vien kainuos pigiau, negu kad perkant įprastose buitinės technikos parduotuvėse. Išbandykite įvairių firmų epiliatorius ir išsirinkite sau tinkamiausią. Jų būna labai skirtingų pajėgumų ir skirtingai kraunami – vieni gali būti pakrauti baterijomis, o kiti kišasi į elektros lizdą.

 

Leave a Reply.